0212 590 07 09
0538 575 17 04

Galeri

Maltepe Tabelacı

Markaların en çok ihtiyacı olan görünür olmak, dikkatleri üzerine çekmek müşteri potansiyelini arttırmak hem de markasıyla farklılık yaratmak için çok önemlidir. İşin bu önemli kısmını başarı bir şekilde gerçekleştirmede firmalar için ilk gereksinim isimlerinin dikkat çekici olması ve firmanın kimliğini yansıtacak şekilde şık ve görünür tabelalara sahip olmak. Sizlerde firmanızın ticarete bir adım önde başlaması için tabela seçimine gerekli özeni göstermelisiniz. Ya da Maltepe Tabelacı firmamızı ziyaret ederek işinizi bizlere emanet edebilirsiniz. Bizler tüm müşterilerimizin işlerini kendi işimiz gibi üstlenir ve gerekli olan tüm itinayı kaliteli işçiliğimizle ürettiğimiz tabelalara yansıtırız.

                Firmamız hemen her ölçekteki işyerleri için gerekli olan tüm tabela türlerinde hizmet vermekle birlikte tabelanın yanında reklam üzerine duyulabilecek tüm ihtiyaç malzemelerinin giderilmesi konusunda özenli bir hizmet verir. Müşteri memnuniyeti üzerine kurulu iş disiplinimiz ve takım ruhu ile çalışan her işi kendi işiymiş gibi gören çalışanlarımız sayesinde tabela üzerine olan tüm ihtiyaçlarınız konusunda kaliteli bir hizmet sunma garantisi veriyoruz.

                Günümüzde eskiden bu yana kullanılan tabelaların yanında sürekli yenilenen tabela modelleri birçok türde kendini göstermekte, yenilikçi bir vizyona sahip olan firmamız da günden güne tabela seçeneklerini arttırmakta ve en trend modelleri en yeni teknolojileri işlerine yansıtır durumda. Maltepe Tabelacı zamanın avantajlarını müşterilerine sunduğu farklılıklar ile çok kullanmaktadır bu sayede her geçen gün kendini yenileyen zamanın yeni avantajlarını da müşterilerimizin hizmetine sunmaktan gurur duyarız. Firmamızın üretmiş olduğu tabelalar işinizin tanınmış olduğunu sağlarken dikkatleri de çekecek ve sizlerin müşteri potansiyelinin artmasında büyük rol oynayacaktır.

                İsteğe firmamızın sunmuş olduğu tabela seçenekleri oldukça bir yelpazede kendini göstermekle beraber üretmiş olduğumuz tabela türleri şunlardır; ışıklı tabela, ışıksız tabela, krom kutu harf tabela, neon tabela, LED tabela, ofis kapı tabelaları, plastik reklam dubaları, pleksi kutu harf tabela, totem tabela, vinil germe tabela. Gibi geniş bir tabela ürün katalogu ile hizmet veren Maltepe Tabelacı tabela konusunda ileri bir seviyede olduğunu kanıtlamış durumda.

                Firmamızın ürettiği ışıklı tabelalar markanızın ismini aydınlatmalı bir şekilde göstereceği için görünürlük konusunda kuşkuya mahal vermeden gece gündüz isminizin görünmesini sağlayacaktır. Görünürlük konusunda gece de dikkat çekici bir tabela istiyorsanız eğer, neon tabela LED tabela ve pleksi kutu harf tabelalar da sizler için iyi bir seçim olacaktır. Neon tabela neon lambalarla aydınlatılan loş bir ışık yayarak tabelanızda ayrı bir esinti oluşturabilir. LED lambalı tabelalar LED lambaların bir araya getirilerek oluşturulduğu tabelalardır ve daha ilgi çekici görüntüler oluşturmaktadır.

                Maltepe Tabelacı müşterilerinin istekleri konusunda sunduğu geniş seçenekler ve firma türüne göre de istendiği takdirde müşterilerine danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Firma türüne göre tecrübelerimize dayanarak yaptığımız yönlendirmelerle daha geniş bir hizmet hedeflemekteyiz.

i
Hızlı Arama