0212 590 07 09
0538 575 17 04

Galeri

Müşterilerine dijital baskı konusunda sınırsız hizmet tanıma özelliğine sahip olan İstanbul tabanlı firmamız Avcılar tabela alanında da iç ve dış mekân dijital baskı çeşitleri ile hizmet vermektedir. Firmaların kendilerini ve ürünlerini tanıtabilmeleri ve daha çok kişiye hitap edebilmeleri adına tercih edilecek en iyi tanıtım yöntemi dijital baskı yöntemi ile oluşturulan reklam uygulamaları olmaktadır.   Kişilerin görsel olarak bilgilendirilmesi ve ürünlerin kişilerin akıllarında yer edinmesi adına kaliteli reklam yapılması gerekmektedir.

Özellikle dış mekân tabela uygulamaları ile gerçekleştirilen reklamlar daha büyük ebatlara sahip olduğundan dolayı insanların dikkatini daha fazla çekmektedir. Bundan dolayı özellikle talep eğrisini yükseltmek isteyen firmaların ilk tercihleri dış mekân dijital baskı yoluyla yapılan reklamlardan yana olmaktadır. Dış mekân tabela çeşitlerine örnek olarak; vinil dijital baskı, folyo dijital baskı, mesh dijital baskı ve one way vision dijital baskı verilebilmektedir.  

Vinil dijital baskı; vinil baskılar ışıklı ve ışıksız olabilmektedir. Işıklı vinil baskılar, ışıklandırma özelliğine sahip olan gece görüşlü tabelalarda, ışıksız viniller afişlerde, binaların dış yüzeylerinde, tabelalarda ve duraklarda kullanılmaktadır. Folyo dijital baskı; folyo baskılar 3 farklı çeşide ayrılmaktadır. Bunlar; cast, şeffaf ve normal folyolar olmaktadır. Normal folyo çeşitleri bilboardlarda ve mağazaların vitrinlerinde, cast folyolar araç kaplama gibi ayrıntılı olan ve uzun ömürlü olması gereken uygulamalarda, şeffaf folyolar ise cam alanlara ters baskı yöntemi ile yapıştırılan sticker uygulamalarında kullanılır. Mesh dijital baskı; delikli bir yapıya sahip olduğundan ve uygulandığı alanı koruyabildiğinden dolayı daha çok bina cephelerinde kullanılmaktadır. Uygulamanın içerdiği delikli yapıdan dolayı, uygulandığı alanlardan içerisi görünmez fakat dışarısı rahatlıkla görünebilmektedir.  One way vision dijital baskı; cam vitrinlere veya cam bina yapısına sahip olan işletmeler bina veya vitrin üzerine yapılan reklam uygulamaları ile reklamlarını yapabilmenin yanında dışarısını da rahatlık görmek isterler.

Bundan dolayı one way vision dijital baskı yöntemi yapışkanlı olduğundan dolayı cam alanlara rahatlıkla uygulanabilmekte ve dışarısının görünmesine olanak sağlamaktadır. Dış mekân dijital baskı uygulamalarının yanı sıra iç mekân dijital baskı uygulamaları da dijital baskı alanında oldukça fazla kullanılan yöntem olmaktadır. Alışveriş merkezleri, marketler, sinemalar ve daha birçok sektörde kullanılan iç mekân dijital baskı yönteminin dış mekân uygulamasına göre daha kaliteli olması gerekmektedir. Bundan dolayı iç mekân dijital baskılarda daha kaliteli malzemeler ve yüksek çözünürlüğe sahip olan görseller kullanılmaktadır. 

Dijital baskı uygulamaları her açıdan oldukça avantajlı olmaktadır. Dijital baskı yöntemi ile oluşturulan görseller oldukça yüksek çözünürlükte olmaktadır. Tüm bunların dışında görseller istenilen boyutlarda hazırlanabilmektedir. Bir şirketin tanıtımı amaçlı hazırlanan taslak dijital baskı yöntemi ile ufak bir el broşürüne basılabileceği gibi büyük ebatlara sahip olan bilboardlara da uygulanabilmektedir. Tüm bu hizmetleri  Avcılar tabela alanında hizmet veren firmamızda bulabilme imkânına sahip olabilirsiniz. 

 

 

 

i
Hızlı Arama