0212 590 07 09
0538 575 17 04

Galeri

Beykent Tabelacı

Beylikdüzü ilçesinde bulunan Beykent, son yıllarda hızlıca gelişmiş ve kurulmuş aynı zamanda hala kurulmaya devam eden rezidansları ile ilçenin göz bebeği haline gelmiştir. Göklere kadar uzanan rezidansları, her sokak başına kurulmuş cafeleri ile oldukça göz doldurmaktadır. Bu kadar gelişmekte olan bu semtin esnafı da yeniliğe ayak uydurmak istiyor. Yeni yapılan binaların ve işletmelerin reklam tabelalarına bakıldığı zaman Beyken tabelacılık konusunda da son derece ilerlemiş olduğunu göstermektedir.

                Tabela denildiği zaman aslında çok komplike iş sıralarının bir arada bulunduğu zor bir durum akla gelen ilk şey olmalıdır. Neden komplike diyoruz çünkü konu hakkında ister bilgisi olsun ister olmasın herkes için biraz karışık gelebilir. Fakat böyle bir durum ile karşıya karşıya kaldığımız an sizler için elimizden gelen en iyi yardımları sağlamayı çalışıyoruz.

                Yükselen binalar ve değişmekte olan işletmelerin reklam tabelaları da eski moda tabelalardan oldukça farklıdır. Birçok çeşitleri bulunan reklam tabelalar işletmelerin ve evlerin iş prensiplerine göre farklılık gösterebilir. Işıklı, ışıksız, neon renklerin hâkim olduğu ya da LED aydınlatmaları bulunan tabelalar, karbon kutu ya da plastik kutu harf tabela modelleri gibi birçok çeşidi bulunan Beykent Tabelacılar olarak kullanılmaktadır. Dediğimiz gibi Beykent, yükselen binalar ve teknolojik değişime uygun esnafların kuruluşları ile dikkat çekmekte. Yükselen binalar için ayrı işletmeler için ayrı renkte, yapıda ve kalitede tabelalarımız bulunmaktadır. Şirket profilleri ile uyuşması şart olan bu tabelaların yapımında sizin müşterileriniz için gösterdiğiniz özenden çok daha fazlasını sizlere sunuyoruz. Her zaman kaliteden yana olan Beykent tabelacı firmaları, hiçbir zaman kalitelerinden ödün vermemeye dikkat etmektedirler. Beykent ve çevre semtlerin güzelleşip gelişmesi gerektiğine inan Beykent tabelacı firmaları, bizler için başvuruda bulunan bütün müşterilerimiz ile tek tek ve itina ile ilgileniriz. Sizler için hazırladığımız birbirinden farklı ve içerikleriniz ile paralel olarak tabelalar, sizlere vaat edilen gün ya da daha öncesinde teslim edilir. Sizlerin güvenini kazanmak bizler için önemlidir.

                Beykent tabelacıları olarak hedeflerimiz; müşterilerimizin isteklerine göre onlar için işletmelerinin en iyi şekilde reklamını yaparak kendi müşterilerine görsel bir şölen yaşatmak isteyen işletme sahiplerinin memnuniyeti için çok çalışmaktır. Her geçen gün teknoloji ile beraber değişen müşteri isteklerine göre biz de Beykent tabelacılar olarak kendimizi geliştirmekteyiz.

                Sizin memnuniyetiniz bizim çalışma isteğimizi arttırır. İş sonunda müşterilerimizin memnuniyeti ve yüzlerindeki mutlu tebessümlere neden olabilmek adına her geçen daha çok çalışmaktayız. Teknolojiyi yakından takip ederek kendimizi yeniliyor, değişen her modelin yerine gelen ürünleri takip ediyor ve sizlerin istekleri doğrultusunda ürünler üretebilmek için kalitemizden ödün vermeden hizmetimize devam ediyoruz.

                Beykent halkı ve işletmecileri bizler için çok önemli. İşletme sahiplerinin isteklerini ve halkın adeta görsel bir Show yaşamasını sağlayan tabela çeşitlerimiz ile sizleri de aramızda görmek isteriz. 

i
Hızlı Arama