0212 590 07 09
0538 575 17 04

Galeri

Günümüzde gelişen teknoloji ile beraber çeşitli işletmelerin ve kurumların reklamlarını yapabilmek amaçlı kullandıkları materyallere her geçen gün bir yenisi daha eklenmektedir. İnternet teknolojisinin hayatımıza çok fazla dahil olmasına ve insanların çeşitli ürünlerin ve firmaların mevcut reklamlarına internet üzerinde ulaşabiliyor olmasına rağmen, reklamcılık adına günümüzde en fazla kullanılan yöntem dijital baskı yöntemi olmaktadır.  Dijital baskı, bilgisayarlar ile hazırlanan reklam taslaklarının, kağıt, porselen, cam gibi birbirinden farklı malzemelerin üzerine çeşitli makineler ile baskı yapılmasından meydana gelmektedir.

Tabela yönteminin kullanılmasının nedeni birçok kişiye farklı alanlar ile ulaşabilme imkânı olmaktadır. Örneğin; reklamının yapılmasını isteyen bir şirket, bunu el ilanları, broşürler, billboardlar ile yapabileceği gibi, kalem, kupa, anahtarlık gibi ürünlerin üzerine dijital baskı yaptırarak da gerçekleştirebilmektedir. Piyasada yer edinmiş ve yeni ürünleri gelişmek isteyen ya da yeni oluşmaya başlayan ve piyasaya güçlü bir giriş yapmak isteyen şirketlerin verimli olabilmesi ve adının kısa sürede duyurarak arz ve talep çizgisini yükseltebilmesi için mutlaka doğru reklam tekniklerini uygulaması gerekmektedir. Doğru reklam uygulamaları ile tüketicilerin talep istekleri arttırılabilmektedir.

Dijital baskılar iç mekân dijital baskı ve dış mekân dijital baskı olarak iki kategoriye ayrılmaktadır. İç mekân dijital baskılar genelde alışveriş merkezlerinin iç kısımlarında ürünlerin tanıtımını yapmak, sinema girişlerinde vizyonda olan ve vizyona girecek filmlerin gösterimini yapmak amaçlı kullanılmaktadır. İç mekân dijital baskıların çözünürlükleri ve baskı kaliteleri insanların daha kolay algılayabilmeleri adına oldukça kaliteli olmalıdır. Dış mekân dijital baskılar insanların daha yoğun olduğu mekânlarda kullanılır. Dış mekân dijital baskıların uygulandığı yerlere örnek olarak; otobüs durakları, bina giydirme, şehir merkezleri ve işlek caddelerde yer alan büyük ebatlara sahip tabelalar ve ilan panoları örnek olarak verilebilmektedir. Dış mekânlarda kullanılacak olan dijital baskıların, yağmur, kar ve rüzgâr gibi hava koşullarına dayanıklı olması ve güneş ışınlarından zarar görmemesi gerekmektedir. Dış mekân baskıları büyüt ebatlarda olabilmektedir.

Dijital baskı reklam sektörünün yanı sıra hediye sektöründe de oldukça geniş kullanım alanına sahip olmaktadır.   Reklam amaçlı yaptırılan dijital baskıların yanı sıra, sevdikleri insanlara sürpriz yapmak ve hediye etmek amaçlı insanların isteği üzerinde yapılan özel tasarım dijital baskılarda mevcut olmaktadır. Hediye sektöründe geniş alana sahip olan dijital baskı ürünlerine örnek olarak; resimli kupalar, yastıklar ve tişörtler, isme özel tişörtler ve kalpli yastıklar, isim baskılı kalemler ve özel sevgi mesajlarını içeren cam ürünler verilebilmektedir. Beylik düzü tabela alanında da hizmeti veren firmamız reklam ve hediye amaçlı olan bütün taleplerinizi gerçekleştirmekte ve istenilen ölçülerde dijital baskı işlemi gerçekleştirmektedir. Beylikdüzü tabela alanında hizmet veren şirketimiz yeni teknolojileri benimseyerek, müşterilerine kusursuz hizmet vermeyi odak noktası olarak belirlemiştir.

i
Hızlı Arama