0212 590 07 09
0538 575 17 04

Galeri

İmaja Uygun Tabela Firması

Firmaların piyasa imajlarını oluşturan görsel faktörlerin başında gelen tabela en büyük görsel iletişim aracıdır. Tabela firmalar ve müşterileri arasında iletişim başlangıcını sağlayan görsel nitelikli bir çağrı mekanizmasıdır. Firmaların bu çağrı mekanizması firmanın imajını da müşterilerine yansıtan ve müşterilerin de seçimlerini etkileyen bir faktördür. Firmanızın piyasada ki imajını müşterilerine yansıtacak olan bu önemli organı sizler için itina ile hazırlayan Küçükçekmece Tabelacı sizlerin piyasa imajını yansıtan tabelaları seçimlerinize sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile firmanızın tanıtımında etkin rol oynayan tabelaları imal ederek piyasa imajınızı yansıtmanıza katkıda buluyoruz.

                Kurumsal bir kimliğe sahip olan firmamız müşterileri ile iletişim halinde kalarak her türlü konuda fikir birliği sağlayarak tek seferde tam sonuç almaktadır. İsteklerinize ve işyerlerinize uygun olan tabelalara tek seferde sahip olarak bu konudaki harcamalarınızı uzun vadeli kazançlara dönüştürmek istiyoruz. Firmamızın bu konuda ki itinası ve ürettiği uzun ömürlü ürünleri, bizlerin en büyük destekçisidir. Küçükçekmece Tabelacı ürün imalatlarında kullandığı kaliteli ürünler sayesinde uzun ömürlü ürünler elde etmektedir ve bu sayede müşteri memnuniyetini de en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

                Bizler müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutarak müşterilerimiz ile olan ilişkilerimizi de aynı ürünlerimiz gibi uzun ömürlü tutmayı prensip edinmiş, tüm çalışanlarında bir bütünün parçası olma hazzını uyandırmış bir firma olmanın gururunu taşıyoruz. Bir bütün olarak içinde yer aldığımız tüm projelerde ve üstlendiğimiz tüm işlerde başarılı olmanın heyecanını da taşımaktayız. Küçükçekmece Tabelacı olarak hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimiz ayrı, ayrı firmamızın referanslarıdır. Siz değerli müşterilerimizin piyasa imajını yansıtan tabelaları bizlerin de işimize verdiğimiz özveri ile firmamızın imajını oluşturmaktadır. Bu bilinçle yaptığımız her iş bizlerin kendi işi olduğunu tüm çalışanlarına öğretmiştir.

                Tüm firmalar için potansiyel müşterilerinin tam dikkatini çekecek biri birinden farklı modern ve şık tabela modellerimiz ile dikkatleri firmanız üzerine toplamak bizim işimiz. Her tür ve ebatta ki tabela modelleri konusunda geniş bir ağda hizmet vermekteyiz. Ofisleriniz için tasarladığımız ofis kapı tabelaları, germe vinil tabelalar, biri birinden renkli ışıklı tabelalar devasa totem tabelalar bütün hepsi bizim işimiz. Bu konudaki uzmanlığımız krom kutu tabelalar, pleksi kutu harf tabelalar gibi tabela türlerinde de kendini göstermektedir. Hemen her firmanın ihtiyacı olan ışıklı ışıksız dikkatleri üzerine toplayan ve asil bir duruş sergileyen bir imza niteliğinde ki tabela üretimleri bizim uzmanlık alanımızdır.

                Küçükçekmece Tabelacı olarak sizlerin ihtiyaç ve isteklerinize hitap eden her türlü tabela konusunda yenilikçi ve işinde araştırmacı şirket prensiplerimiz ile sizlerin de fikir ve görüşleri ile hareket ederek sektörün sunduğu tüm imkânları müşterilerimiz için seferber ediyoruz. Sizlerin isteklerini yerine getirerek memnuniyetiniz ile işlerimizi taçlandırma bizler için gurur verici birer ödüldür.

i
Hızlı Arama