0212 590 07 09
0538 575 17 04

Galeri

Kadıköy Tabelacı

Tabela, büyük küçük her müessesenin ihtiyacı olan müessesenin isminin ve sahibinin isminin yazılı olduğu dükkân büyüklüğüne göre boyutlarının farklılık gösterdiği ve her müessesenin kimliği diyebileceğimiz görsel bir yapıdır.  Tabela hangi sektörden olursa olsun tüm firmalar için ilk izlenim olarak önemli bir görsel etmendir.

                Kadıköy tabelacı 2010 yılından bu yana hizmet veren ve müesseseler için her türden tabelayı özenle üreten kurumsal çalışma şekliyle başarılı bir firmadır. Günümüzde yaygın olarak kullanılan tabela türlerinin hemen hepsinde müşterilerine başarılı bir hizmet veren firmanın ürün yelpazesi de oldukça geniştir. Boyut ve tür olarak, tabela ölçütü olarak belirtebileceğiniz kaliteli ve uzun ömürlü her şekilde ki tabelayı güvenceli bir şekilde bu başarılı firmadan temin edebilirsiniz.

                Tabela türleri olarak Kadıköy tabelacı; ışıklı tabela, ışıksız tabela, krom kutu harf tabela, neon tabela, led tabela, ofis kapı tabelaları, plaastik reklam dubaları, pleksi kutu harf tabela, totem tabela ve vinil germe tabela gibi türlerde tabela üretimi yapmaktadır. Bu tabela türleri büyük küçük tüm firmalar için gerekli başlıca ihtiyaçlardan biridir ve firmaların müşterileriyle olan ilk iletişimlerinde her zaman ayrı bir öneme sahip objelerdir.

                Tabela türlerinde karşımıza çıkan ışıklı tabelalar üzerlerinde aydınlatmaları bulunan tabelalardır ve son zamanlarda genel olarak tercih edilen bir türdür. Işıksız tabelalar istenilen yazı ve şekillerin yazılı olduğu herhangi bir aydınlatması bulunmayan tabelalardır. Görsel olarak daha şık bir görünüme sahip olan krom kutu harf tabelalar ise paslanmaz krom sac kullanılarak üretilen tabelalardır ve görünüm olarak daha modern bir yapıya sahip olmasıyla birlikte daha uzun bir kullanım süresine sahiptir. Kadıköy tabelacı ürettiği tüm tabelalarda kaliteli malzemeler kullanarak müşterilerine kullandıkları ürünlerin daha uzun ömürlü olması gibi de bir avantaj sunmaktadır.

                Neon tabela neon ışıklandırması kullanılan bir tabela türüdür. Bu tabelalarda ki ışıklandırma sistemi loş bir ışık yaymaktadır bu sebeple dikkat çekiciliği fazladır ve enerji sarfiyatı da düşüktür. Işıklandırmalı tabela türlerinden biride led tabelalardır led lambalar kullanılarak oluşturulan tabelalardır fark edilmesi kolaydır gün ışığında ve gece karanlığında çok kolay fark edilebilir eğlenceli bir görünüme sahiptir bu yüzden tercih edilen türler arasındadır.

                Ofis kapı tabelaları iş yeri olarak ofis kullananlar için daha ideal olan ofis kapılarına ya da giriş kısımlarına monte edilen tabela türledir. Şıklığın ve asaletin daha ön planda olduğu bu tür tabelalarda Kadıköy tabelacı firmasının tasarımlarıyla farklılık yaratabilirsiniz. Kadıköy tabelacı tabela imajının önemli olduğu sektörlerin seçimi olarak kendi imajını oluşturmuştur.

                Totem tabelalar boyut olarak daha büyük ve ağırdır genel olarak yere monte edilen yüksek olan bir tabela türüdür, uzak mesafelerden görülmesi daha kolaydır firma sektörüne ve isteğe göre çeşitli modellerde üretilebilir.

 

Kadıköy Tabelacı, Kadıköy Tabela, Kadıköy Tabelacı, Tabelacı Kadıköy, Tabela Firmaları Kadıköy, Kadıköy Tabela Firmaları, Kadıköy Dijital Baskı, Dijital Baskı Kadıköy, Kadıköy Neoncu, Kadıköy Neon İmalatı, Kadıköy Neon Tabela, Kadıköy Dijital Baskı

i
Hızlı Arama