0212 590 07 09
0538 575 17 04

Galeri

Küçükçekmece Tabelacı

Bilgisayar kullanılarak, çeşitli çizim ve grafik programları ile hazırlanan taslakların dijital baskı makineleri ile istenilen materyallerin üzerine doğrudan basılma yöntemine dijital baskı adı verilmektedir. Kişilerin zaman ve para tasarrufu yapabilmesi adına en uygun yöntemlerden biri olan dijital baskı yöntemi Küçükçekmece Tabela alanında da hizmet veren şirketimiz tarafından kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Tabela yöntemi çok fazla alana hitap etmesine ve çok farklı alanlarda kullanılabilmesine rağmen en çok kullanıldığı alan reklam sektörü olmaktadır.

Kurum ve kuruluşlar reklamlarını yapabilmek adına görsel, yazılı ve sesli olan basın yayınlarını kullanmanın yanı sıra insanların en çok dikkatini çekecek olan alanlara da tabela ve bilboardlar yardımı ile reklam vermeyi de tercih etmektedir. Kaliteli, ucuz ve hızlı bir şekilde reklam verebilmek adına kullanılacak olan başlıca yöntem; dış mekân ve iç mekân dijital baskı yöntemi olmaktadır. Dijital baskı çeşitleri dış mekân ve iç mekân olmak üzere iki çeşide ayrılmaktadır. İç mekân dijital baskı yöntemlerinin, kaliteli ve yüksek çözünürlüğe sahip olması, reklam veren firma adına oldukça önemlidir. Kaliteli ve doğru teknikler ile oluşturulan iç mekân dijital baskılar tüketicilerin dikkatini daha fazla çekeceğinden dolayı arz ve talep eğrisinde yükselme sağlanacaktır. Dijital baskı çeşitlerinden bir diğeri olan dış mekân baskı yöntemi kendi içerisinde farklı çeşitlere sahip olmaktadır. Dış mekân baskı çeşitleri; Vinil dijital baskı, Folyo dijital baskı, Mesh dijital baskı ve One way vision dijital baskı çeşitleri olmaktadır. Hayatımıza, yeni girmiş bir teknoloji olduğundan dolayı dijital baskı teknoloji her geçen gün gelişim göstermektedir. Dijital baskı yöntemi kullanılarak, reklamcılık alanında çok farklı malzemeler kullanılarak reklam verebilmek mümkün olabilmektedir. Firmalar daha çok işleri ile ilgili olan alanlara reklam vermeyi tercih ederler. Son dönemlerde firmalar reklamlarını verebilmek adına her ne kadar internette yer alan çeşitli siteleri ve blogları tercih etse de daha geniş tüketici kitlesine ulaşabilmek adına tabela teknolojisi kullanılarak çeşitli alanlarda reklam uygulaması yapılması en etkili yöntem olmaktadır. Firmaların reklam konuları belirli dönemlere göre değişim göstermektedir. Reklamlar sürekli değişim gösterdiğinden dolayı reklam maliyetlerinin ekonomik olması ve çok yüksek maliyetlere sahip olmaması gerekmektedir. Bu gibi nedenlerden dolayı sürekli reklam kampanyası düzenleyen firmaların, hızlı, ekonomik ve kaliteli reklam kampanyalarına sahip olabilmeleri adına en etkili yöntem iç ve dış mekân dijital baskı yöntemi olmaktadır.

Tüm bunların dışında dijital baskı yöntemi uygulanırken dikkat edilmesi gereken noktalara örnek olarak; öncelikle reklamın uygulanacağı alan baskı çeşidi seçiminde oldukça önemli olmaktadır. Dış cephe dijital baskılarda uygulanacak olan baskı seçenekleri ile iç mekân dijital baskı yönteminde uygulanacak olan baskı seçenekleri birbirinden farklı özelliklere sahip olduğundan dolayı reklamın yapılacağı alanlar öncelikle göz önünde bulundurulmalıdır. Dijital baskı adına olan bütün uygulamaları Küçükçekmece Tabela  alanında da hizmet veren şirketimizde bulabilme imkânına sahip olabilirsiniz. 

i
Hızlı Arama