0212 590 07 09
0538 575 17 04

Galeri

Merter Tabelacı

 

Merter Tabela Firması Olarak Biz

     2011 yılından beri reklam sektöründe büyük başarılara imza atmış olan Kılıç Neon Reklam; kaliteli, hızlı ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmekte olup, profesyonel, yaratıcı ve işinde deneyim sahibi ekibimiz ile hızla başarı merdivenlerini tırmanmıştır. Merter Tabela Firması Olarak Biz, her zaman müşterilerimizin markalaşma süreçlerine destek sağlamak, ihtiyaçları olan her türlü reklam işlerinde en hızlı ve kaliteli çözümlere ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla faaliyetlerimize devam etmekteyiz.
 
      Tabela, dijital baskı, bina giydirme, araç kaplama, promosyon ve matbaa ürünleri, reklam yapı malzemeleri, kurumsal kimlik çalışması ve daha birçok hizmeti bir arada profesyonelce verebilmenin haklı gururunu yaşayan firmamız, ayrıca müşterine uyguladığı abartıdan uzak, tamamen gerçekçi fiyatlar ile de birçok firmanın ilk tercihi olmaktadır.
 
      Kılıç Neon Reklam, özellikle Açık hava reklamcılığında sektördeki boşluğu fazlasıyla doldurmakta, ayrıca kuvvetli referansları sayesinde de sizlere bir rehber görevi görmektedir. Birbirinden değerli iş ortaklarımız ve kıymetli müşterilerimiz sayesinde bugünlere sorunsuzca gelmiş olmanın ve geniş hizmet yelpazemizin teknolojiye uygun olarak daha da geliştirilmesi ve devamlı güncel tutulması, bizi sektördeki firmalardan ayıran en büyük farktır.
 
     Yenilikleri ve teknolojiyi devamlı takip etmek, yaratıcı, özgün ve benzersiz olmak firmamızın en çok önem verdiği değerlerindendir. Ülkemizi hem yurtiçi hem yurtdışında en iyi şekilde temsil edebilmek için, var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Verdiğimiz hizmetler, yapılacak olan uygulamalar için keşif ve daha birçok konuyla ilgili sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden ekibimize ulaşabilirsiniz.

 

 

Merter Tabela, Merter Tabelacı, Merter Tabela Firması, Merter Neon Tabela, Merter Tabela Fiyatları, Merter Dijital Baskı

i
Hızlı Arama