0212 590 07 09
0538 575 17 04

Galeri

Üsküdar Tabelacı

Tabela işyerlerinin en önemli görsel simgesidir. İnsanlar üzerinde bir iş yeri hakkında ilk izlenimi oluşturan ana yapı taşı olan tabela işyerlerinin isimlerinin yazılı olduğu şematik bir kimlik olarak da nitelendirilebilir. Tabela seçimi iş yeri sahiplerinin dikkat etmesi gereken bir husustur bu hususta gerekli özenin gösterilesi için tabelanın uzmanı olan Üsküdar tabelacı işyeri sahiplerine gereken özenin gösterileceği konusunda taahhüt vermektedir. 2010 yılından bu yana işinde uzmanlaşan firma işine ve sektörde ki ismine önem veren firmaların tercihi olmuş ve bu işinde uzman olduğunu da kanıtlamıştır.

                İhtiyaca ve tüm zevklere yönelik tabela türlerinin imalat ve montajını itina ile üstlenen firma çalıştığı firmalara uzun ömürlü ve dikkat çekici tabelalar üreterek kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Her türlü zemin ve yüzeyler için elverişli şık görünümlü dikkat çekici tabelaları ile Üsküdar tabelacı dikkati üzerine toplayan bir hizmet sunarak hizmet verdiği firmaların da farklılık yaratan imajlarına büyük katkıda bulunmaktadır.

                Günümüzde tabela yapımında kullanılan malzemelerin çeşitliliği ve tabela süslemelerinde kullanılan birçok ek malzeme sebebiyle tabela çeşitliliği de hayli artmış durumda. Işıksız tabelaların yanında enerji tasarruflu ve daha aydınlık ya da loş, dikkat çekici ışıklandırma teknikleri ile tabelaların da çeşitliliği armış durumda.

                Normal florsan lambaların kullanıldığı ışıklı tabelaların halen kullanıldığı gibi neon ve LED lamba aydınlatmaları ile ışıklandırılan tabela türleri de hayli fazla hatta çok sayıda LED lamba kullanılarak oluşturulan tabelalar da mevcut. Bu tabelalar gündüz ve gece ortamında ışıklandırma sistemleriyle oldukça dikkat çekici görünmekle beraber normal florsan lamlara oranla da yarıdan daha fazla bir elektrik tasarrufu sağlayabilmektedir.

                İşinde uzman Üsküdar tabelacı imal ettiği LED ışıklı tabela ve neon ışıklı tabela türleri ile gelişen sistemleri işinde kullandığını yansıtarak sektöründe sürekli gelişen bir firma olduğunu da göstermiş durumda. Sektörünün öncü firmalarından olan Üsküdar tabelacı müşterilerine hemen her tür tabela üretimini sağlayarak tam kapasite hizmet vermektedir.

                Ofis kapı tabelaları gibi küçük ama şık görünümlü modern tarzdaki modellerin imalatı ve montajını yapan firma bu tarzda ki modeller için işyeri sahiplerinin isteklerine göre çeşitli malzemeler kullanarak ofisler için uygun boyutlarda ve şıklık konusunda üst düzey standartlara sahip modeller üretme kapasitesine sahiptir. Boyut olarak küçük modellere baktığımızda ofis kapı tabelalarının yanında plastik reklam dubaları gibi iş yerlerinde ihtiyaç duyulan modellerin de üretimini yapan firma müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına hitap etmektedir.

                Daha büyük işyerlerinin ya da reklamını daha büyük yapmak isteyen firmaların seçimi olan totem tabelalarında üretim ve montajlarını sağlayan Üsküdar tabelacı sektöründe büyük bir firma olduğunu ayrı bir şekilde kanıtlar durumda. Totem tabelalar genel olarak metalden üretilen yüksek ve görünüm mesafesi daha uzak olan yüksek tabelalardır.

i
Hızlı Arama