0212 590 07 09
0538 575 17 04

Galeri

Yenibosna Tabelacı

Yenibosna, son derece gelişmekte olan bir ilçemizdir. Gerek iş alanları olsun gerek yapısal olarak her geçen gün kendini yenilemektedir. İlçenin bu yeniliği ile kendilerini yenilemek durumunda kalan esnaflar ise reklam ve tabelalarının değişimine gitmişlerdir. Kendi şirketleri veya esnaflarının adeta bir kimlik görevi gören tabelalarını teknolojiye ve yeniliklere uygun bir şekilde tasarlamak istemektedirler. Böyle bir istek karşısında ise Yenibosna tabelacıları olarak müşterilerimizin her zaman yanında olmaktayız.

                Tabela çeşitleri, renkleri, kullanılan ürünleri kaliteleri bakımından oldukça zengin bir konudur. Az önce de söz ettiğimiz gibi işletmelerin kimlik görevini üstlenen reklam tabelalarını seçerken oldukça titiz davranılmalıdır. Aksi takdirde şirketlerin yapısı ile uyuşmayan reklam tabelalarının olması pek uygun olmamaktadır. Bu nedenle bu kadar önemli bir iş yapmakta olan biz Yenibosna tabelacıları olarak müşterilerimizin memnuniyetleri adına birçok ilke edinmiş bulunmaktayız. Geleceğe ve teknolojiye yatırım yapmak, sürekli kendimizi yenileyerek günümüz koşullarına ayak uydurmak, değişmesi mümkün durumlar öncesinde görmeye çalışmak bu ilkelerimizden başlıcalarıdır.

                Ne yaptırmak isteyen müşterilerimiz için istekleri doğrultusunda hızlı bir şekilde ürün teslimatı yapmaktayız. Fakat teknolojiye ve yeniliklere nasıl ayak duracağı konusunda bir fikre sahip olmayan müşterilerimiz de bulunmaktadır. Yenibosna tabelacıları olarak öncelikle müşterilerimizi reklam ve tabela konusunda bilgilendiririz. Daha sonra onlar için ışıklı, ışıksız, neon renkli, LED aydınlatmalı, krom kutu harf, plastik reklam dubaları, pleksi kutu harf, totem tabela ve winil germe tabelalarının ne olduğunu açıklar ve hangi işletme türleri için hangilerinin uygun olduklarını anlatmaya çalışırız. Müşterilerimize istedikleri tabelaların çeşitleri hakkında bilgi verdikten sonra istedikleri ürün çeşitlerini birlikte belirler ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam ederiz.

                Yenibosna tabelacıları olarak siz müşterilerimiz için sıfırdan bir marka yaratabilir ya da var olan markanıza marka katabiliriz. Marka denildiği zaman akla yüksek fiyatlı ürünler gelse de biz şirket politikası olarak siz müşterilerimiz için her zaman uygun fiyatlar kullanmayı tercih etmekteyiz. Yenibosna esnafı ve şirketleri için her zaman daha iyisini yapmak için çabalıyoruz.

                Biz sizden sadece hayallerinizi bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Bizlere sunduğunuz hayallerinizi sizler için en uygun modellerle somutlaştırıp sizlerle paylaşmaktayız. Yenibosna tabelacıları olarak, Yenibosna ilçemizin sokaklarını renk renk reklam tabelaları ile süslemek ve esnafın memnuniyetini sağlamak en büyük amaçlarımızdan birkaçıdır. Siz de hayallerinizi bizimle paylaşmak isterseniz ve işletmenizin yeniliklere uygun bir şekilde reklamlarının yapılmasını istiyorsanız, kurumsal imajınızı en doğru ve modern bir şekilde müşterilerinize sunmak istiyorsanız Yenibosna tabelacılarına uğrayabilirsiniz. Sizler için güler yüzlü, müşterinin isteklerine en kolay ve doğru şekilde cevap verme odaklı ve müşterilerimizin memnuniyeti ile dolaylı olarak onların da müşterilerini memnun ve mutlu etmek için çok çalışmaktayız. Siz de çalışmalarımızı ve tabela örneklerimiz için Yenibosna tabelacılarına uğrayabilirsiniz.

i
Hızlı Arama