0212 590 07 09
0538 575 17 04

Alüminyum Kutu Harf

Reklam işlerinde kullanılan bu kutu harf çeşitleri, dış mekâna özel olarak üretilir. Yağmur ve güneş gibi etkenlerin yanında, soğuk ve sıcak gibi etkenlerden de etkilenmemektedir. Üç kısma ayrılır:
 
 1- Ters tava şeklindeki alüminyum kutu harf
 2- File şeklinde alüminyum kutu harf
 3- Arkasında ışık montajlı alüminyum kutu harf
 Ters Tava Şeklindeki Alüminyum Kutu Harf
 
Büyük ölçekli tabelaların yapımı bu şekildedir. Bu tabelalar çatılara yerleştirilmektedir. Dış etkenlere karşı dayanıklılığı ile tercih edilmektedir. Alüminyum yüzey ters çevrilir ve tersten monte edilir. Daha sonra ise plegsiglass malzeme monte edilir. Dayanıklı olmasından dolayı, dış tabela çeşitlerinde tercih edilen bir üründür.
 
 File Şeklinde Alüminyum Kutu Harf
 
     Alüminyum malzeme üzerine bilgisayardaki tasarımımız çizeriz ve kutu haline getiririz. Ön yüze de 2-3 cm girinti oluşturulur ve üzerine pleksiglass malzeme yerleştirilir. Ön yüzeyden ışık alınır. Ancak istenilirse, arkadan ışık verecek şekilde tasarım gerçekleşebilir. Müşterinin isteğine göre arkadan ve önden ışık sistemleri projelere uygulanabilir.
 
 Arkasında Işık Montajlı Alüminyum Kutu Harf
 
     Bilgisayarda tasarlanan proje, alüminyum üzerine çizilir ve kutu haline getirilir. Daha sonra arka kısma led ışık döşenir. Yüzeye monte edilen alüminyum harfler ayakları sayesinde zeminden yüksekte durur. Bu da dışarıdan şık bir görüntü oluşturur. Dış yüzey istenilen renkte boyanır. Şık ve zarif tasarımların çoğu bu şekilde yapılmaktadır. Harf ve ışık uyumu yanında, harfin rengi ve ışığın rengi en iyi şekilde seçilmelidir. Bu uyum iyi olursa, şık ve zarif bir tasarımlı Alüminyum Kutu Harf çalışması ortaya çıkacaktır.
 

 

Alüminyum Kutu Harf, Alüminyum Kutu Harf Tabela, Alüminyum Harf , Alüminyum Harf Tabela, Alüminyum Kutu Harf Tabela Esenyurt, Alüminyum Kutu Harf Tabela Beylikdüzü, Alüminyum Kutu Harf Tabela Avcılar
 

i
Hızlı Arama