0212 590 07 09
0538 575 17 04

Çatı Tabela

 Özellikle otoyollarda ve yüksek, tepelik bölgelerde bulunan firmaların daha rahat gözükebilme amacıyla sıkça kullandıkları bir tabela türü olan Çatı Tabelası yılların deneyimi ve kalitesi ile Kılıç Reklam tarafından büyük bir titizlikle ve en uygun fiyat politikasıyla sizlerin beğenisine sunulmaktadır.
 
 Çatı tabelası yaptırılırken dikkat edilmesi gereken hususların başında neler gelir?
 
     Öncelikle, çatı tabelası yaptıracak olan kuruluş, tabelanın yapılacağı bölgeyi tüm detayıyla incelemelidir. Genellikle yüksek, tepelik yerlere yapılmakta olan bu tabelaların çok kaliteli ve rüzgârdan uçmaması için, sağlamca yerleştirilmiş olması ve çok dikkatli monte edilmesi gerekmektedir. Ayrıca binanın kaç katlı olduğu, takılacak tabelanın yüksekliği ve zeminin uygunluğu önceden incelenmeli tabela buna göre üretilmelidir.
 
     Önceden tabelanın bakınca gözükeceği yerden bir fotoğrafı çekilmeli ve buna göre üretilip, monte edilmelidir. Fark edilir olması açısından, mutlaka büyük harflerle hazırlanması gerekmekte olan çatı tabelaları için gerekli bilgiyi, işinde uzman-eğitimli personelimizden alabilirsiniz. Ayrıca mutlaka önceden tabelanın takılacağı bölgeye keşif yapılmalıdır.
 
 Reklamlarınız firmanızın aynasıdır:
 
     Herkeste olmayan, farklı ve yaratıcı bir tabela yaratılması, tamamen firmanızın karakterini yansıtır. Hem dikkat çekmesi hem de firmanızın bilinirliği açısından çok büyük önem taşıyan çatı tabelası hizmetleri, Kılıç Neon Reklam tarafından en uygun fiyatlar ve en kaliteli malzemeler kullanılarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Tamamen özgün ve kimsede göremeyeceğiniz bir tabela hizmeti almak istiyorsanız, sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilir, deneyimli ve güler yüzlü kadromuz tarafından bilgi alabilirsiniz.
 
 

 

 

 

 

 

 

Çatı Tabela, Çatı Tabelası, Büyük Çatı Tabelaları, Çatı Tabela Yapan Firma, İstanbul Çatı Tabela, Çatı Tabela Örnekleri, Çatı Tabela Çeşitleri, Çatı Tabelası Üretimi, Neon Çatı Tabelası, Büyük Neon Tabela

i
Hızlı Arama