0212 590 07 09
0538 575 17 04

Galeri

Strafor Kesim

Strafor kesim son derece basit bir aletle yapılmaktadır. Basit bir şekilde birkaç tahta parçasının uçlarına vida takılarak söz konusu cihaz çalıştırılmaktadır. Genellikle 12 voltluk bir adaptörler peslenen bu cihaz 10 saniye içerisinde rezistansının ısınması ile kesime hazır hale gelmektedir. Strafor kesim özellikle çok hassas çizimlerde kullanılmaktadır. Çok titiz bir şekilde en ince kenarlara kadar ince bir telin bu cihazla hareket ettirilmesi aracılığı ile strafor kesimi gerçekleşmektedir.

Son derece kalın straforların kesimi de mümkündür. Eğri kesimlerde maket bıçağı ile istenen çözüme ulaşılamamaktadır. Ancak bu şekilde yüzeyi tırtıklamadan, kaygan ve pürüzsüz bir yüzey elde edilebilir. Büyük mağazaların üstüne dev harfler koymak isteyen pek çok kişi bu cihaz yardımı ile istediği amaca ulaşabilir. Gücün 12 volt olması söz konusu cihaz için yeterlidir.
Firmamız uzun yıllardır strafor kesim işi ile ilgilenmektedir. Pek çok reklam firması söz konusu işlemi yapmaya gereksinim duymaktadır. Herhangi bir reklamda bulunan harflerin büyük bir şekilde tasarlandığı ve kamuoyuna etkili bir şekilde duyurulmak istendiği durumlarda bunun mümkün olabileceği bilinmelidir. Strafor kesim aleti ile firmamız bunu son derece kolay bir şekilde yerine getirmektedir.

Aynı zamanda dijital baskı alanında da popüler olan firmamız reklamcılığın pek çok alanında hizmet sunan bir firma konumundadır. Pek çok maketin tasarlanmasında, logoların şekillendirilmesinde kullanılan malzeme strafordur. Bu malzemeye şekil vermek son derece kolaydır. Kocaman harflerin şekillendirilmesi söz konusu malzeme yardımı ile son derece kolay olmaktadır. Dolayısıyla eğer gerçekten reklamcılık alanında faaliyet gösteriliyorsa ve strafor kesim konusunda bilgi edinmek ya da herhangi bir reklam hazırlanmak isteniyorsa firmamızın tercih edilmesi son derece avantajlı bir seçim olacaktır.

Strafor kesim sadece iki boyutlu olarak değil üç boyutlu olarak da yapılabilmektedir. Spor takımlarının logolarının tasarlanması, facebook ya da twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinin armalarının hazırlanması gibi daha pek çok farklı işlemde straforlara şekil verilmesi söz konusudur. Straforlar iki ya da üç boyutlu olarak istenen ebatlarda tasarlanabilmektedir. Bunun ardından onları farklı malzemelerle boyayarak farklı bir şekil almalarını sağlamak da olasıdır. Köpüklerin kesiminden sonra boya, sim ve özel kaplamalarla straforlara şekil verilmesi onların göze daha da güzel gelmesini sağlayacak kullanılan reklamlar böylelikle daha da göz dolduracaktır.
Firmamız strafor kesimde piyasada bulunan pek çok firmaya göre son derece avantajlıdır. Fuar, kongre, sempozyum ve özel gün etkinlikleri için straforların hazırlanması oldukça kolaydır. Zamanında yetişen strafor kesimleri reklamınızın ve kedinizi sunumunuzun sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır. Bu noktada bizim için önemli olan pürüzsüz yüzeyler oluşturmaktır. Aynı zamanda yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamayı önemsediğimiz için her ayrıntının üzerinde dikkatle duran firmamız için güveninizi kazanmak son derece önemlidir. 

i
Hızlı Arama