0212 590 07 09
0538 575 17 04

Kurumsallaşmış ya da yeni kurumsallaşmaya başlamış olan işletmelerin farklı alanlarda reklamlarını yapabilmeleri adına farklı birçok alternatif bulunmaktadır. Daha önceleri reklam amaçlı kullanılan yöntemlerin başında matbaa ile elde edilen afişler ve el broşürlerinin tüketicilere dağıtılması, işletmelerin adlarını ve yeni ürünlerini böyle duyurulması gelirdi. Ancak zaman ve para kaybetmek istemeyen bilinçli işletmelerin son zamanlarda sıklıkla kullandığı yöntemlerin başında tabela yöntemi gelmektedir. Şirketimizin Büyükçekmece Tabela alanında da hizmet verdiği tabela teknolojisinin diğer yöntemlerden daha fazla olan avantajlarına örnek olarak; öncelikle zamandan ve paradan yapılan tasarruflar verilebilmektedir.

Dijital baskı yöntemini tercih eden işletmeler daha kaliteli standartlarda olan reklam uygulamalarına sahip olabilmektedir. Reklamının kısa sürede yapılmasını isteyen ve piyasada kısa sürede yer edinmek isteyen işletmelerin ilk tercihi tabela yönteminden yana olmalıdır. Tüm bunların dışında matbaa baskı yöntemi ile kullanılan reklam uygulamalarının boyutlarını kısa sürede ayarlayabilmek mümkün olmamaktadır. Ancak dijital baskı yönteminde yapılan reklam taslakları ufak bir etiket şeklinde ya da bina giydirecek ölçülerde olabilmektedir. Dijital baskı yöntemi ile kâğıdın dışında farklı malzemelere de baskı yapılabilmektedir. Dijital baskı çok farklı kurumlara hitap ettiğinden dolayı çok geniş alanlarda kullanılabilmektedir. Reklam sektöründe oldukça geniş alana sahip olan dijital baskı teknolojisi ile araçlar bir bütün olarak giydirilebilir veya etiket baskı ile araçların yan, arka ve ön kısmına reklam uygulamaları yapılabilir. Araçların dışında binalarda mesh dijital baskı yöntemi ile kaplanabilmektedir. Bilboarlar, otobüs durakları, tabelalar gibi alanların dışında işletmeler, anahtarlık, kupa, kalem, tişört gibi malzemelere de dijital baskı yöntemi uygulatarak reklamlarını yapabilmektedir.  Tabela yöntemi ile şirketler, ucuz, hızlı ve birçok alternatife sahip olarak reklam yaptırabilme şansına sahip olabilmektedir. Büyükçekmece Tabela alanında hizmet veren şirketimiz farklı materyaller üzerinde kaliteli baskı makineleri ile el değmeden üretim yapmaktadır. Şirketimiz reklamının yapılmasını isteyen işletmelerin dışında sevdiklerine hediye etmek amaçlı resimlerini büyük bir poster haline getirmek isteyen, özel baskılı bir kupa veya tişört yaptırmak isteyen kişilere de hizmet vermektedir.

Tabela kaliteyi simgelediğinden dolayı, verdikleri reklamların firmalarının kalitesini yansıtmasını isteyen şirketlerin kullanması gereken reklam uygulaması mutlaka dijital baskı yönteminden oluşmalıdır. Az maliyetler ile kaliteli ve etkileyici reklam uygulamasına sahip olunabilmesi adına yüksek çözünürlüğe ve kaliteli görsellere sahip olan iç mekân dijital baskı veya kar, yağmur, rüzgâr gibi hava koşullarına ve güneş ışınlarına dayanıklı olan büyük ölçekli dış mekân dijital baskı uygulamasına başvurulmalıdır. Dijital baskı bilgisayar teknoloji kullanılarak sınırsız tasarımlar yaratabilme olanağı sağlamaktadır. Bu yöntem ile şirketiniz adına sıra dışı reklam uygulamaları oluşturabilir ve tüketicilerin dikkatini daha fazla çekebilme şansına sahip olabilirsiniz. Hızlı ve kaliteli reklam uygulamaları adına en uygun yöntem dijital baskı yöntemi olmaktadır.  

i
Hızlı Arama