0212 590 07 09
0538 575 17 04

Galeri

Klasik yöntemlerin dışında olan tabela yöntemleri insanların hayallerinde olan her şeyi gerçekleştirebilmek adına kullanılan teknolojilerdir. Örneğin; yatak odanızın bir duvarının dijital baskı yöntemi ile eşinizin ve kendinizin fotoğrafı ile kaplayabilme şansına sahip olabilir çocuğunuzun odasını sevdiği çizgi film kahramanları ile süsleyebilme imkânını bulabilirsiniz. Tabela yöntemi özel tasarım hediyeler içinde kullanılabilmektedir. Bunlara örnek olarak; fotoğraf baskılı kupalar, yastılar, tişörtler, yapbozlar, saatler ve nevresim takımları verilebilmektedir.

Tabela yöntemi ile akıllarca kalıcı niteliklere sahip olan reklam kampanyaları yapabilmek mümkün olmaktadır. Bazı işletmeler daha çok reklam tabanlı çalıştığından dolayı verimli iş akışına sahip olmaları için kaliteli reklamlara ihtiyaçları olmaktadır. Çeşitli kurumlar adına dijital baskı yöntemi ile yapılan reklam kategorilerine örnek olarak; folyo dijital baskı yöntemi uygulanarak yapılan ve firmanın reklamının yapılmasını sağlayan otobüs veya otomobillere uygulanan reklam kampanyaları verilebilir. Araç kaplama yöntemi taksi, otobüs gibi ticari araçlara uygulanabileceği gibi şirketlerin özel arabalarına da uygulanabilmektedir. Reklam dışında tabela yöntemi ile araç kaplama seçim zamanlarında seçmenlere, adayların tanıtımını yapmak amaçlı kullanılmaktadır. Bunların dışında, vinil dijital baskı yöntemi ile afişlerde, tabelalarda, bilboarlarda, binaların dış cephelerinde ışıklı ve ışıksız olarak reklam uygulaması oluşturabilmek mümkün olmaktadır. Tabela yöntemi avantajları ve özellikleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Dijital baskı uygulamaları ile geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan firmamız Esenyurt Tabela alanında hizmet vermektedir. Tabela çok işlevsel olabilmektedir. Bu yöntem ile birçok alanda reklam verebilmek ve geniş tüketici kitlesine sahip olabilmek mümkün olmaktadır.  Çeşitli alışveriş merkezlerinin içerisinde yer alan reklam örneklerinin geneli dijital baskı yöntemi uygulanarak yapılmaktadır. İç mekân dijital baskı yöntemi; alışveriş merkezlerinde, çeşitli dükkânlarda, fastfoodlarda, sinemalarda, şirketlerde ve daha birçok mekânda kullanılmaktadır. İç mekân dijital baskılar insanlar tarafından daha yakın mesafelerden okunacağından dolayı içerdiği metinlerin ve görsellerin yüksek çözünürlü, okunabilir ve kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Özellikle alışveriş merkezlerinde indirim kampanyalarının duyurulması adına en çok kullanılan yöntemlerden biri folyo dijital baskı yöntemi olmaktadır.  Şeffaf folyo dijital baskı seçeneği ile hazırlanan sticker reklamlar cam yüzeylere rahatlıkla yapıştırılabilmekte ve sonrasında yüzeye zarar vermeden rahatlıkla çıkarılabilmektedir.

Dijital baskı fiyatlı iç mekân veya dış mekân baskı seçeneklerine, reklamın uygulanacağı alana, dijital baskı çeşidine (Vinil dijital baskı, Folyo dijital baskı, mesh dijital baskı, one way vision dijital baskı), uygulanacağı alanın genişliğine ve yüksekliğine göre değişim göstermektedir.  Şirketinizin reklamını kaliteli bir şekilde yapabilmek, daha fazla tüketiciye hitap edebilmek, akılda kalıcı reklam uygulamalarına sahip olabilmek, şirketinizin yüksek kalite standartlarını reklam uygulamaları ile tüketicilere yansıtabilmek ve sektörde sağlam bir yere sahip olabilmek adına tercih edeceğiniz yöntem tabela yöntemi olmalıdır. Dijital baskı alanında olan tüm uygulamalar Esenyurt Tabela alanında da hizmet veren şirketimiz tarafında gerçekleştirilmektedir. 

i
Hızlı Arama